Limuzinų nuoma EliteLimo

+37060612090
+37067500032
Saulius@EliteLimo.lt
www.elitelimo.lt

Apie mus

Limuzinų nuoma – puiki išeitis, kai nežinote kokiu būdu nustebinti savo draugus, pažystamus ar kitus svečius. Jeigu švenčiate gimtadienį ar susitikote su draugų kompanija pabendrauti, pakalbėti kažkurioje miesto kavinėje ar restorane – parvežkite juos limuzinu.
Tokiu sprendimu tikrai bus visi patenkinti, nes nereikės rūpintis kita transporto priemone arba ieškoti taksi teikiamų paslaugų. Draugai bus ne tik, kad patenkinti, bet ir nustebinti. Tik pagalvokite Jūs pasakote, kad visus draugus išvežios Jūsų užsakytas transportas ir jiems nereiks niekuo rūpintis, o svarbiausia nepasakote, kad tai bus prabangus limuzinas. Tokia limuzinų nuoma nebus labai brangi, nes jums tereiks kelių valandų, kad visus draugus išvežioti po namus. O sekančią dieną kiekvienas draugas Jus tikrai paminės geru žodžiu ir praleistas vakaras, gimtadienis ar tiesiog kolegų susiėjimas aptarti dienos darbus bus išskirtinis, įdomesnis ir įsimintinas. T
odėl norint kažkuo nustebinti ir praskaidrinti nuotaiką ar tiesiog norint išsiskirti iš pilkos masės jums padės limuzinų nuoma.


Vestuvės reikalauja ilgo ir kruopštaus planavimo. Puiki nuotakos šukuosena, vestuvių pokylių salė ir limuzinas padarys Jūsų šventę nepakartojamą. Gražiausiai Jūsų gyvenimo šventei – vestuvėms reikia išsinuomoti geriausią prabangų limuziną, kuris Jūsų lauktų priešais bažnyčią ar santuokos rūmus. Vestuvinis automobilis – limuzinas leidžia visam vestuvių procesui vykti sklandžiau ir Jūs jausitės komfortabiliau.

Limuzinų galime rasti įvairių spalvų, modelių ir dydžių, tai jaunavedžiams palengvina paieškas idealaus vestuvinio transporto pagal jų norus. Priklausomai nuo limuzino dydžio, juo gali važiuoti tik jaunavedžiai ar visas pulkas kartu. Kiekviena jaunųjų pora, užsisakiusi limuziną savo vestuvėms, papuoš juo savo vestuvinį nuotraukų albumą ar vaizdo medžiagą. Limuzinas yra viena iš patogiausių vestuvėms skirtų transporto priemonių, kadangi jis yra nuomojamas kartu su vairuotoju, jums nereiks galvoti, kas jį galėtų vairuoti.

Limuzino viduje Jūs galite mėgautis puikia atmosfera, komfortu, privatumu bei prabanga, tai leis pamiršti spūstis kelyje. Vestuvinis limuzinas pradžiugins bet kurią jaunąją ir suteiks malonaus adrenalino antplūdį. Išnuomotas limuzinas gali būti puiki vestuvių dovana jauniesiems, limuzinu ne vien tik gera važiuoti – tai rojus ant ratų.

Limuzinas yra puikus pasirinkimas jaunavedžiams, kurie savo įsimintiną dieną nori keliauti kartu su savo šeima ir draugais.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Limuzinai; Party Bus

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!