MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

+370 699 83676
+370 699 83676
info@autobusiukonuoma.lt
www.autobusiukonuoma.lt
Žirmūnų g. 64, Vilnius, Vilniaus aps. 5 km iki Vilniaus

Apie mus

Autobusiukonuoma.lt – tai naujų, tvarkingų, komfortiškų bei patikimų keleivinių bei krovininių mikroautobusų nuoma ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Mūsų automobilių parką sudaro daugiau nei 10 naujų ir tvarkingų mikroautobusų.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA – MŪSŲ SRITIS

Kelionė mikroautobusu visada bus smagi ir įdomi, nes keliaujama didelėje draugų ar kolegų kompanijoje. Mūsų nuomojami keleiviniai mikroautobusai, tai transporto priemonės galinčios sutalpinti iki 8 keleivių ir vairuotoją. Todėl Jūs, mikroautobusų nuomos paslaugomis galite naudotis įvairių švenčių, renginių ar nuotaikingų kelionių į kalnus bei prie jūros metu. Mūsų mikroautobusai yra vertinami, kadangi yra manevringa ir nedidelė transporto priemonė, tačiau talpi keleivių ir jų bagažo atžvilgiu. Taip pat turime ir krovininių mikroautobusų, kuriais lengvai ir patogiai galėsite pervežti įvairius krovinius. Krovininiuose mikroautobusuose yra 3 sėdymos vietos ir didelis bagažo skyrius. Jūsų patogumui siūlome tik patikrintus, pilnai techniškai tvarkingus bei naujus mikroautobusus, todėl nekils problemų keliaujant.

Jeigu planuojate pervežti krovinį, keliauti per atostogas, rengiate išvyką didesniam draugų būriui, organizuojate pramogas, mergvakarį, bernvakarį, krikštynas, vestuves ar šiaip šventę – mūsų paslaugos kaip tik Jums! Autobusiukonuoma.lt užtikrins naują, švarų bei tvarkingą mikroautobusą. Nepriekaištingos techninės būklės bei patogios komplektacijos mikroautobusai leis Jums mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Detalias mūsų transporto priemonių specifikacijas, savybes bei nuotraukas galite sužinoti paspaudę ant žemiau esančių nuotraukų arba ant nuorodų puslapio kairėje.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Mikroautobusai, autobusai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!