Klaipėdos krepšinio mokykla

Debreceno g. 58B-29, Klaipėda, Klaipėda

Apie mus

Klaipėdos krepšinio mokykla veikia nuo 2001 metų. Garbės prezidentas ir globėjas yra Olimpinis čempionas Valdemaras Chomičius. Joje treniruojasi vaikai nuo 4 iki 18 metų.

Krepšinio mokykla suburia mokyklinio amžiaus vaikus ir jaunimą į grupes pagal amžių. Priimami į mokyklą visi norintys sportuoti vaikai, o po atrankos suskirstomi į komandas pagal amžių ir pajėgumą. Mokyklos nariai mokomi žaisti krepšinį, taikant fizinį, techninį ir taktinį parengimą, auklėjami,kaip visapusiškos ir doros asmenybės. Krepšinio mokyklos komandos dalyvauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, žemaitijos krepšinio lygoje, vyksta į tarptautinius krepšinio turnyrus.

Treniruodamiesi vaikai išmoksta disciplinos, ugdomas kolektyviškumo, bei atsakomybės jausmas. Organizuojamas turiningas, bei tikslingas vaikų laisvalaikio užimtumas (kelionės į įvairias rungtynes, žvaigždžių dienos renginius LKL, BBL, LSKL). Kiekvieną vasarą vaikus kviečiame į sporto stovyklas, kurios vyksta puikiame gamtos kampelyje -Rusnėje. Vienos pamainos trukmė-10 dienų. Vyksta 2 pamainos

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Sporto užsiėmimai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!