Fitboksas.lt

Švitrigailos g., Vilnius, Vilnius

Apie mus

Fitboksas tai sporto ir sveikatingumo sistema, kurios tikslas sveiko gyvenimo būdo, aktyvaus laisvalaikio, kovos menų ir sporto populiarinimas visuomenėje. Fitbokso pradininkas Martynas Grenda kartu su savo komanda, visą šią idėją plėtoti pradėjo 2013 metais. Šiandien, nuolat auganti ir stiprėjanti fitbokso bendruomenė siekia populiarinti sportą, aktyvų ir sveiką laisvalaikį visuomenėje, todėl visus norinčius susipažinti su fitboksu kviečiame prisijungti prie „Fitboksas.lt“ sporto ir laisvalaikio studijos.

FITBOKSAS.LT- tai kikbokso, funkcinių treniruočių ir laisvalaikio studija, kurioje laukiame kiekvieno norinčio sustiprėti, pažinti kikbokso techniką, siekti sportinių tikslų ar tiesiog gerai praleisti laiką kartu.

​Užsiėmimai studijoje orientuoti į jaukumą ir kokybę, todėl kiekvienas narys čia gali jaustis kaip namuose. Siūlome prisijungti prie grupinių užsiemimų, išbandyti asmenines treniruotes. Užsiemimų metu mokomės kikbokso technikos, pramogaujame, atliekame gausybę kūno stiprinimo pratimų ir kitų užduočių. Taip pat studijoje organizuojami ir kiti laisvalaikio užsiemimai, renginiai. Esant geram orui sportuojame gamtoje. Jei jaučiate kad Jūsų vieta pas mus, kviečiame prisijungti.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Sporto užsiėmimai
Kovos menai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!