S line pilates treniruotės Kaune

+37060693335
+37060693335
info@slinepilates.lt
www.slinepilates.lt
Nemuno g. 45, Kaunas, Kaunas

Apie mus

S line pilates - treniruotės su REFORMER treniruokliais, užsiėmimai ant kilimėliû, reabilitacija su pilates! PIRMA TRENIRUOTĖ - NEMOKAMA!

Pilates – tai intelektuali mankšta, sukurta Džozefo H. Pilateso (1880 – 1967 m.), vokiečio, per Pirmąjį Pasaulinį karą atsidūrusio Anglijoje ir ten sukūrusio pratimų seriją bei specialius treniruoklius, skirtus jiems atlikti. Visa tai buvo skirta karo belaisviams padėti atgauti jėgas ir mobilumą. 1926 m. Dž.H.Pilatesas imigravo į JAV ir įsikūrė Niujorke, kur vietinė profesionalių šokėjų bendruomenė greitai atrado jo sukurtą metodą kaip itin efektyvią techniką, padedančią išvengti traumų, stiprinti kūną, formuojant ilgus, stiprius raumenis.

Ilgainiui pilates metodas tapo vis populiaresnis ne tik Amerikoje, bet išplito ir kituose žemynuose. Kodėl gi? Ogi gyvenant sparčiai besivystančiame pasaulyje, kur tempas greitėja, o įtampos tik daugėja, žmonės ėmė ieškoti tokių judėjimo, sportavimo būdų, kurie padėtų sumažinti stresą, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir kartu duotų laukiamus rezultatus: stiprų, dailesnį, lankstesnį kūną, geresnę savijautą: tiek fizinę, tiek emocinę. Tad pilates metodas visiškai išpildo šiuos lūkesčius! Jei esate kitų sporto šakų entuziastas (pvz. bėgimo, aerobikos, plaukimo, fitneso ir pan.) ir norite išbandyti pilates metodą, greitai pajusite, jog pilates užsiėmimai gali puikiai papildyti Jūsų mėgiamą sporto šaką ir pagerinti rezultatus.

PILATES NAUDA:

Liemens srities stiprinimas, stabilizavimas;
Laikysenos gerinimas;
Fascijù treniravimas;
Lankstumo, koordinacijos, ištvermės ir balanso didinimas;
Formuojami ilgesni, stipresni raumenys, atstatoma pusiausvyra tarp jų;
Taisyklingas raumenų darbas pratimų metu: izometrinis raumenų susitraukimas (raumens jėgos didėjimas, nekeičiant jo ilgio) ir dinaminis raumenų susitraukimas, skirstomas į koncentrinį (raumens jėga didėja, o jo ilgis mažėja) ir ekscentrinį (raumens jėga ir ilgis didėja);
Saugu sąnariams;
Traumų tikimybės mažinimas;
Geresnis savo kūno suvokimas;
Streso, nugaros skausmų, galūnių šalimo sumažėjimas;
Bendras fizinės būklės gerinimas, judesių lengvumas;
Sportinių rezultatų gerinimas kitose sporto šakose.
Ar pilates yra panašus į yogą?

Taip, kai kuriais aspektais pilates metodas yra labai panašus į yogą. Abu šie metodai yra paremti intelektualiu kūno ir proto pajungimu pratimų atlikimui, abu akcentuoja gilų kvėpavimą ir ilgus, minkštus judesius, tačiau kone didžiausias skirtumas yra tas, jog yoga reikalauja judėti, pereinant iš vienos statiškos padėties į kitą, kai tuo tarpu pilates užsiėmimų metu judesiai plaukia serijomis dinamiškai, sistemiškai, remiantis anatomine pratimų baze ir naudojant smulkųjį inventorių ar treniruoklius. Pilates pratimų tikslas yra sustiprinti už mūsų laikyseną atsakingus raumenis, tuo pat metu pasiekiant optimalų fizinės būklės gerėjimą.

Kitas svarbus klausimas: ar pilates treniruotės padeda numesti svorio?

Taip, pilates užsiėmimai gali būti puikus derinys su Jūsų pasirinkta svorio metimo programa. Svarbu žinoti, jog svoris ima mažėti tuomet, kai suvartojamų kalorijų skaičius yra mažesnis už išeikvojamų. Tad geriausias rezultatas pasiekiamas, kai į svorio metimo programą yra įtraukiamas aerobinis krūvis kartu su jėgos, tvirtumo didinimo pratimais, šiuo atžvilgiu puikiai tinkamas pilates metodas, ir žinoma subalansuota, sveika mityba.

Kuo pilates skiriasi nuo svorių kilnojimo treniruoklių salėje?

Pilates pratimai atliekami visose judėjimo plotmėse: gulint, sėdint, stovint;
Spyruoklių pasipriešinimo naudojimas treniruotėse su Reformer treniruokliais S line pilates studijoje (taip pat naudojant kitus pilates treniruoklius, paremtus spyruoklių naudojimu) yra labiau panašus į natūralius raumenų susitraukimus;
Traumų prevencija, pabrėžiant koncentrinį ir ekscentrinį raumenų susitraukimą, pilates pritaikomumą specialių poreikių turintiems klientams (reabilitacija po traumų, programų sudarymas sergantiems įvairiomis ligomis, nėščiųjų pilates, programos profesionaliems sportininkams ir pan.);
Pilates pratimais stengiamasi subalansuoti raumenis aplink sąnarius;
Pilates metodas gali ištaisyti raumenų disbalansą bei per didelį jų persportavimą, taip užkertant kelią galimoms traumoms;
Didelis dėmesys laikysenos gerinimui, korekcijai, savo kūno supratimui, pajautimui;
IŠVADA: pilates pratimų ir treniruoklių salėje atliekamų treniruočių derinimas gali būti puikus tiek vienų, tiek kitų užsiėmimų papildymas, taip gaunant maksimalią naudą.

Pilates metodas veikia per kinetinį savo kūno suvokimą: koks yra jo ryšys su savimi ir su pasauliu aplink jį. Taip pat didelis dėmesys skiriamas taisyklingos laikysenos formavimui, kuris ne tik leidžia žmogui pasijusti geriau tiek fizine, tiek estetine prasme, bet svarbiausia padeda teisingai atlikti judesius, pajungiant reikiamas raumenų grupes, subalansuojant raumenis aplink atitinkamus sąnarius ar vienos kūno pusės raumenų grupės kitai kūno pusei.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Sporto užsiėmimai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!