Švietimo ir mokymo centras "Žinių Gausa"

8 640 12573
8 699 11647
info@ziniugausa.lt
www.ziniugausa.lt
Kalvarijų g. 2-5, Vilnius, Vilnius

Apie mus

Mūsų misija - skatinti Lietuvos gyventojų poreikį savišvietai ir mokymuisi visą gyvenimą.

MŪSŲ VEIKLOS SRITYS
kalbų kursai Lietuvoje ir užsienyje;
dalykinės bei specializuotos kalbos mokymai įmonėse;
informacinių technologijų mokymai;
profesiniai mokymai;
meninio ugdymo mokymai.

MŪSŲ PASIEKIMAI
Dirbame nuo 2000 metų ir tapome vienu didžiausių ir moderniausių, aukštos kokybės mokymo paslaugas teikiančių mokymo centrų Lietuvoje.
Jau 6 metus efektyviai naudojame tarptautinį kokybės vadybos standartą ISO 9001:2008 (lietuviškas standartas LST EN ISO 9001:2008) atitinkantį mokymo paslaugų teikimo kokybės valdymo sistemą.
Esame įtraukti į valstybės tarnautojų kvalifikacijos kėlimo sąrašą, todėl mokome ne tik privačius asmenis ar organizacijas, bet ir valstybės tarnautojus.

MŪSŲ VERTYBĖS
„Žinių gausa” organizacinė kultūra – tai veiklos pamatas ir vienas svarbiausių sėkmės veiksnių. Ji paremta 5 pagrindinėmis vertybėmis:

Iniciatyva – operatyviai reaguodami į rinkos pokyčius priimame inovatyvius sprendimus bei tobuliname mokymų kokybę, analizuodami Jūsų individualius poreikius.
Atvirumas – visada atvirai, mandagiai, pagarbiai ir nešališkai bendraujame su klientais, bendradarbiais ir kitomis mus supančios aplinkos grupėmis.
Pareiga – dirbdami vadovaujamės teisės aktais ir aukščiausios kokybės standartais, suvokiame savo veiklos svarbą mus supančioje aplinkoje, todėl veikiame atsakingai.
Sąžiningumas – visada esame nuoširdūs ir sąžiningi.
Pagarba – gerbiame privatumą ir užtikriname informacijos konfidencialumą, pateikdami savo išvadas ir patarimus visada išliekame objektyvūs.
Šios vertybės jungia „Žinių gausa” darbuotojus. Nuolatinis dalinimasis žiniomis ir naujomis idėjomis yra mūsų stiprybė.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ
Aktyviai dalyvaujame ir remiame įvairius universitetų renginius: praktinius seminarus, karjeros dienas ir kitas studentų aktyvumą bei tobulėjimą skatinančias iniciatyvas. Nesame abejingi aplinkai, kurioje veikiame, todėl stengiamės mažinti savo veiklos padarinius: naudodami mažiau energijos vartojančias technologijas. Jau 6 metus dalyvaujame visuotinėje švaros akcijoje „Darom“.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kursai, būreliai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!