Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

S. Konarskio g. 37/2, Vilnius, Vilnius

Apie mus

Šiuo metu mokykloje dirba daugiau nei 54 menininkų-pedagogų, mokosi daugiau nei 1000 skirtingo amžiaus grupių mokinių.
Pagrindinė neformalaus ugdymo J. Vienožinskio dailės mokyklos misija – dailės studijų pagalba ugdyti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų meninius sugebėjimus ir kūrybiškumą.
Dailės mokykloje ugdomi įvairiapusiai meniniai gebėjimai, apimantys intuicijos, jausmų ir intelekto raišką, derinantys emocinę patirtį ir kritinį mąstymą, atskleidžiantys asmenybės individualumą ir savarankiškumą.

Pagrindiniai mokyklos siekiai:
1) suteikti bendrąją meninę ir estetinę kompetenciją, reikalingą įvairiose gyvenimo srityse,
2) puoselėti humanistinėmis vertybėmis grindžiamą asmens dvasinį pasaulį,
3) padėti mokiniui išreikšti save, kurti, komunikuoti, kūrybiškai įprasminti savo gyvenimą bendruomenės, šalies ir pasaulio kultūros kontekste.
Tai padeda formuoti kiekvienam žmogui reikalingus savęs ir kitų pažinimo įgūdžius, gebėjimus prisitaikyti ir gerbti kitokį mąstymo, darbo ir gyvenimo būdą, plėtoti saviraiškos būdų spektrą.

Nuo pat J. Vienožinskio dailės mokyklos įkūrimo pradžios tradicinės dailės kryptys, ypač tapybos tradicija, yra itin stiprios ir puoselėjamos. Keletą pastarųjų metų mokyklos programa yra papildoma įvairiomis naujomis ir kūrybiškomis disciplinomis. Didelis dėmesys skiriamas erdviniams ir laikiniams menams su kurių pagrindais supažindina gerai Lietuvos šiuolaikinio meno scenai žinomi menininkai.

Greta pagrindinių studijų programos organizuojami plenerai, simpoziumai, vasaros kūrybinės stovyklos, rengiamos parodos Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose, įvairaus pobūdžio konkursai.

Taip pat puoselėjamas bendradarbiavimas su panašaus pobūdžio užsienio ir Lietuvos dailės mokyklomis. 1994 m. mokyklai suteiktas dailininko Justino Vienožinskio vardas. J. Vienožinskio dailės mokyklos Naujosios Vilnio filialas įsteigtas 1991 m. (Adresas: Tremtinių g. 1, Naujoji Vilnia, Vilnius.; Tel.: (8 5) 2671873)

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kursai, būreliai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!