Dinozaurų parkas DINO.LT OZAS

+370 640 88551
+370 640 88551
ozas@dino.lt
dino.lt
Ozo g. 18, Vilnius, Vilnius

Apie mus

Dinozaurų parkas DINO.LT Ozas yra įsikūręs ant prekybos ir pramogų centro OZAS stogo! Tai pirmasis ir vienintelis Baltijos šalyse ant pastato stogo įrengtas dinozaurų parkas, kuriame lankytojai gali išvysti apie 40 judančių ir riaumojančių natūralaus dydžio dinozaurų!

DINO.LT parkas Ozas - tai nuotykių parkas visai šeimai. Jei tik norėsite, paleontologė plačiau papasakos apie dinozaurų gyvenimo įpročius bei kodėl jie išnyko.

Dinozaurų parke DINO.LT Ozas mažųjų džiaugsmui yra vaikų žaidimų aikštelė, batutai, gimtadienių nameliai, klaidusis labirintas, spalvingieji riedamobiliai ir t.t. O žaismingieji animatoriai nupieš linksmiausius personažus ant vaikų veidukų ar išmokys paslaptingo balionų lankstymo meno.

Pailsėti nuo pramogų galėsite suvenyrų, kavos ir ledų namelyje. Čia rasite vieną skaniausių kavų Vilniuje, platų ledų pasirinkimą, didžaiusias cukraus vatos porcijas ir žaismingus suvenyrus prisiminimui.

Dinozaurų parkas DINO.LT Ozas - tai vieta, kur visos pramogos vienoje vietoje ir viskas už vieną kainą! Nusipirkus bilietą, visos pramogos Dinozaurų parke DINO.LT Ozas yra ĮSKAIČIUOTOS į bilieto kainą!
Pramogaukite visą dieną ir naudokitės neribotai Dinozaurų parko DINO.LT Ozas pramogomis:
Kelių eismo taisyklių pažinimas su riedamobiliais; Batutas; Vaikų žaidimų aikštelė; Animatoriai; Ekskursija po dinozaurų parką su paleontologu; (grupėms 15 asm. ir daugiau); 360o namelis; Vaikų namelis; Ir svarbiausia - dinozaurai :)

DINO.LT parkas OZAS kviečia švęsti TEMINIUS vaikų gimtadienius.
Nuostabiai gimtadienio šventei galime pasiūlyti vieną iš 5 gimtadienio programų, kurias pritaikysime pagal Jūsų vaiko amžių ir Jūsų pageidavimus.

Kas įskaičiuota į gimtadienio kainą?
DINO.LT parko bilietas, kuris suteikia galimybę visą dieną ir neribotai naudotis parko pramogomis.
Pasirinkta programa ir animatorius. Trukmė iki 1 val. (priklauso nuo vaikų amžiaus ir noro linksmintis).
Vaikų skaičius ir amžius: neribojamas.

Maitinimas: Galite užkandžius atsinešti patys ar užsisakyti iš PPC Ozas esančių kavinių.

Teminiui gimtadieniui animatorius gali tapti:
* grakščiąja boružėle
* stipriuoju supermenu
* Peliuke Mine
* gražuole princese
* greituoju žmogumi voru
* paslaptinguoju indėnu
* tikrų tikriausiu kareiviu
* plėšikišku piratu
* vėžliuku nindze.
(Persirengusio animatoriaus programa papildomai kainuoja).


„ATRASK DINOZAURĄ“ - UNIKALUS ARCHEOLOGINIS EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VAIKŲ GRUPĖMS
Edukacinio užsiėmimo „Atrask dinozaurą“ metu vaikai turi unikalią galimybę pasijaustiarcheologu ir prisiliesti prie archeologijos mokslo!

„Atrask dinozaurą“ - tai įtraukianti edukacinė pramoga vaikų grupėms ir kolektyvams, kurioje sužinosite daug įdomių faktų apie dinozaurus, išnykusius prieš 65 milijonus metų.

Kas vyksta užsiėmimo metu?
Užsiėmimo metu, kiekvienas vaikas gauna gipso molio lentelę bei tikro archeologo įrankius: kaltuką, graibštuką ir teptuką. Turime skirtingų dydžių ir paveikslėlių molines lenteles, tad kiekvienas vaikas galės išsirinkti jam patinkančią ir atrasti skirtingo dinozauro griaučius. Molinė lentelė – tai tarsi žemės paviršius, sudarytas iš daugelio sluoksnių – minkštų, kietesnių ar net kietų. Su gautais archeologo įrankiais, „mažieji archeologai" savarankiškai skaptuoja molio lentelės žėmės sluoksnius ir ieško prie milijonus metų išnykusių dinozaurų griaučių!

Atrasti archeologiniai „radiniai“ - t.y. molinė lentelė su atrasta dinozauro griaučių fosilija - padovanojama kiekvienam vaikui! Paties rankomis atrastas ir surinktas dinozauras bus nepakartojama pramoga ir nepamirštamas suvenyras, kuris vaikams primins susitikimą su DINOZAURAIS.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Atrakcionai; Žaidimų kambariai
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Vietos vaikų šventėms

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!