KAITAVIMAS - jėgos aitvarai

+370 611 07887
+370 671 82866
info@kaitavimas.lt
www.kaitavimas.lt
Palanga, Šventoji, Nida, Juodkrantė, Svencelė, Dreverna, Palanga

Apie mus

KAITAVIMAS.LT komanda pasirinko jėgos aitvarus (kaitus) dėl to, kad tai buvo jų svajonė nuo vaikystės. Kompanijos įkūrėją Jūra ir Bangos žavėjo nuo 4 metų. Būdamas vaikas žiūrėdamas į Bangas jis suprato, kad vieną dieną skraidys kartu su žuvėdrom ir susilies su gamtos stichija. Atsiradus jėgos aitvarams svajonė tapo realybe.

Kaitavimas jūroje, kai yra tinkamas vėjas, mums yra smagiausia pramoga ir pats tinkamiausias gyvenimo būdas. Labiausiai patinka pačios ekstremaliausios sąlygos – kai lyja lietus, dangus tamsus, aplink ošia didelės bangos ir ruonis taikosi įkąsti į koją.

KAITAVIMAS.LT komanda yra jėgos aitvarų (kaitų) sporto fanatikai ir nuoširdžiai skatina visus prisijungti prie kompanijos ir pasijusti geriau.

KAITAVIMAS.LT komanda yra baigusi aukštąjį mokslą, todėl tapę jėgos aitvarų instruktoriais, sugebame studentui pateikti tikslią informaciją, nuosekliai ir aiškiai vesti pamokas – lietuvių, anglų, rusų,ispanų kalbomis.

Įvertinus jėgos aitvarų instruktorių atsidavimą šiam sportui, galima drąsiai teigti, kad kursų metu mokiniai nepajus jokio diskomforto, visos pamokos bus ypatingai įdomios, paskatinančios niekada nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžto tikslo. Baigus kaitų kursus, nuoširdžiai ir su šypsena bus patariama kiekvienam mokiniui optimaliausios įrangos įsigyjimo klausimais.


Ar TU jau pasiruošęs skristi ?

KAITAVIMAS.LT buvo sukurtas tam, kad suburtų visus kaituotojus į vieną bendruomenę, kurios tikslas būtų populiarinti, skatinti ir tobulinti šią fantastišką sporto šaką. Kviečiame visus, nuo naujoko iki eksperto prisijungti prie mūsų ir tapti šios bendruomenės nariu.

Jėgos aitvarai yra naujausia ekstremali sporto šaka, sparčiai pritraukianti viso pasaulio ekstremaų dėmesį. Jei tau šis sportas tikrai patinka, tai junkis prie mūsų, mes turime būti visi kartu, mes turime būti vieningi, turime padėti vienas kitam , kai to labiausiai reikia, turime patarti, kai mums to labiausiai trūksta.

KAITAVIMAS.LT komandos tikslas yra paversti kaitavimą saugiu ir suteikiančiu geras emocijas sportu, kuriuo gali mėgautis kiekvienas!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kitos šventimo vietos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kaitavimas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!