Restoranas Markus ir K°

+370 5 2623185
+370 686 63203
info@markusirko.lt
www.markusirko.lt/lt.php
M. Antokolskio g. 11, Vilnius

Apie mus

Restoranas Markus ir K° sėkmingai dirba nuo 1995 metų. Restoranas įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, netoli Rotušės aikštės, tačiau atokiau nuo miesto šurmulio. Pagrindinėje salėje gali susėsti 40 svečių, o rūsyje įrengtos šešių ir šešiolikos vietų salės.

Jau pavasario pabaigoje ir visu šiltuoju metų laiku galima praleisti laiką jaukioje restorano lauko kavinėje.

Restoranas Markus ir K° garsėja gera virtuve: didelės porcijos, patiekalai gaminami iš šviežių ir kokybiškų produktų, valgių receptai sukurti mūsų restorano kulinarų. Jautienos didkepsniai („steikai“) - tikras Markus ir K° pasididžiavimas. Firminio didkepsnio MARKUS ypatingo skonio paslaptis - brandinta jautienos išpjova ir marinatas, į kurio sudėtį įeina brendis, medus, bazilikai, mairūnai ir kiti specialūs prieskoniai. Svečiai patys pasirenka garnyrus bei padažus prie karštųjų patiekalų. Restorano virėjai gali paruošti patiekalus, atsižvelgdami į svečių pageidavimus, o paslaugūs padavėjai - serviruoti stalą pagal renginio temą. Didelis pasirinkimas ir restorano bare - rinktiniai vynai, prancūziški konjakai, škotiški, airiški, amerikietiški ar japoniški viskiai.

Restorane daug dėmesio skiriama, kad lankytojai niekada nepasigestų geros muzikos, atitinkančios kamerinę restorano aplinką. Klasikinis džiazas, ilgesingas bliuzas - savita Markus ir K° kolorito dalis. Dažnai čia grojantys profesionalūs muzikantai ir šiokiadienių vakarus paverčia netikėta švente.

Stilingas, šiltumu ir ramumu alsuojantis restoranas Markus ir K° tinka bet kokiai progai: verslo pietums, romantiškai vakarienei ar tiesiog maloniam pasisėdėjimui. Susidomėjote? Mielai kviečiame ir laukiame!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Restorane, kavinėje

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!