Restoranas ...Grey

Apie mus

Modernus restoranas Grey, lankytojų labiausiai vertinamas dėl savo atmosferos, kurią kuria išskirtinis, puikiai apgalvotas, didžiulių erdvių interjeras, moderni europietiška virtuvė ir jaukus aptarnavimas.
Restoranas įsikūręs per du aukštus: pirmajame – Grey baras, su neįpareigojančia aplinka atsipalaiduoti gurkšnojant vieną iš 14 pilstomo alaus ir 100 vyno rūšių ir ragaujant užkandžius, kuriuos, pagal skonį, galima susikomplektuoti pačiam.

Savaitgaliais čia galima ir papusryčiauti įspūdingais angliško stiliaus pusryčiais, Benedikto kiaušiniu ar kitais, tradiciniais, pusryčių patiekalais. Jei nusprendėte niekur neskubėti ir mėgautis vėlyvaisiais pusryčiais, visuomet galite paprašyti suplakti Mimozos kokteilį.
Antrame aukšte įsikūręs modernus restoranas su efektingais vaizdais pro langus į Katedrą ar Gedimino bokštą. Restoranas unikalus savo atvira virtuve ir visus metus jame kūrenamu griliumi, kuriame gaminami patiekalai ant žarijų: brandintas jautienos antrekotas, Black Angus jautienos nugarinė, jautienos steikas, vištienos kepsnys, grill daržovės. Restorane liks sotūs ir lengvesnės virtuvės mėgėjai, vegetarai ir netgi desertų mėgėjai. Vyšnių šerbetas su Prosecco, mangų kremo desertas su šokoladinio pyrago trupiniais, sluoksniuotas obuolių pyragas su morengais, juodojo šokolado pyragas su florentinais, marcipanu ir mėlynėmis – pripažinkit, desertų meniu skamba intriguojančiai. Meniu kuria, ir du kartus per metus keičia, virtuvės šefas Ričardas Leckas – Lietuvos virėjų ir konditerių asociacijos narys, nuolat keliaujantis ir dalyvaujantis įvairiuose konkursuose, kūrybai jį įkvepia kulinarinės kelionės.
Vasaros metu atidaroma didžiulė ir jauki lauko terasa su gražiausiais miesto vaizdais - Katedra ir Gedimino bokštu. 

Pobūviai:
Dėl išskirtinės savo lokacijos, ir vaizdo pro langus restoranas tampa įdomiu pasirinkimu ir organizuojant pobūvius, įmonės vakarėlius, vestuves.

Pobūvių meniu sudaromas atsižvelgiant į kliento lūkesčius poreikius, alergijas ir kitus maitinimosi ypatumus. Restorane įrengta visa reikalinga garso technika, projektoriai. Esant būtinybei, restorano komanda gali parekomenduoti renginių vedėjus, išnuomoti papildomus baldus, aparatūrą.

Vienu metu antrame restorano Grey aukšte gali švęsti; banketo metu iki 100 asm., furšeto metu 200 asm., o visame restorane banketo metu gali švęsti iki 200 Eur, o furšeto metu iki 400 asm.
Restorane įrengtos 5 erdvės, kurias skiria storos užuolaidos:
1 salė 20 kv m. Talpina iki 15 asm.
2 salė 40 kv m. Talpina iki 25 asm.
3 salė 47 kv m. talpina iki 35 asm.
4 salė 86 kv m. talpina iki 60 asm.
5 salė 200 kv m. talpina iki 100 asm.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Renginių salės nuoma
Restorane, kavinėje
Vietos vaikų šventėms

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!