Restoranas Vilniuje „Sue's Indian Raja“

Odminių g. 3, Vilnius

Apie mus

Sue‘s Indian Raja siūlo patiekalus, su kuriais sunkiai galėtų konkuruoti Indijos mekos Londone ar Niujorke

Restoranas „Sue's Indian Raja“, įsikūręs šalia Gedimino prospekto populiarus ne tik tarp emigrantų iš Indijos, bet ir sostinės egzotikos megėjų.

Svečius pasitinka puošnios dekoracijos su mažais veidrodėliais sienose ir elegantiška Ganešo statula. Elegantiškas, stilingas ir autentiškas interjeras sukuria malonią atmosferą, o taip pat leidžia puikiai jaustis.

„Sue‘s Indian Raja“ siūlo patiekalus, su kuriais sunkiai galėtų konkuruoti Indijos mekos Londone ar Niujorke. Profesionalūs virėjai iš Indijos, vilkintys sarius pasiūlys išbandyti indiškų egzotiškų bei vegetariškų patiekalų. Aštrūs kariai, krosnyje kepti tandori ir daugialypės masala atitiks įvairiausius skonius, reprezentuojančius visą Indijos subkontinentą. Užkandžiams - samosa, pakora ir čiatas. Garsusis indiškas čiatas (nedidelis aštraus skonio užkandis). Vienas nuostabiausių indiško maisto elementų - gausybė įvairių duonos rūšių. Restoranas lankytojams siūlo gausų duonos pasirinkimą - naan, kulčia ir paratha. Pastaroji gaminama iš mielinės tešlos, yra minkšta, apvalios formos ir akytos tekstūros, dėl kurios ji naudojama valgant skystus kario patiekalus. Dar vienas indiškas skanėstas – lasi. Tai saldus vaisių ir jogurto gėrimas, jis sušvelnins prieskonių aštrumą. Būtinai paragaukite ir desertų... „Sue's Indian Raja“ patiekia visada šviežią ir aromatingą maistą.

Restoranas „Sue's Indian Raja“ taip pat organizuoja renginius grupėms nuo 25 iki 500 svečių pasirinktose vietose su indiškais šokiais. Galima užsakyti visą restoraną vestuvių pobūviams, priėmimas ir verslo pietums (iki 100 svečių). Jūsų laukia maloni aplinka, indiška muzika bei egzotiškas maistas.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Restorane, kavinėje

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!