Restoranas deCuba Palangoje

J.Basanavičiaus 28, Palanga

Apie mus

Mėgstamiausio Lietuvos kurorto − Palangos − širdyje nuo 2006-ųjų veikia restoranas „deCuba“. Restoranas įkurtas įžymioje J. Basanavičiaus gatvėje. Vasarą Jūsų paslaugoms - didžiulė vasaros terasa ir pasakiškas sodas . Sėdėdami jaukiuose pintuose pajūrio krėsluose arba patogiose kėdėse prie vandens krioklio, mėgaukitės paslaugiu aptarnavimu ir gardžiais valgiais. Žiemą, kai Baltijos jūra sutviska ypatingu blizgesiu, restoranas „deCuba“ Jus pakerės pasakiška atmosfera, į kurią galėsite pasinerti jausmais ir mintimis.

Nuostabiame „deCuba“ sode, kuriame įrengta 400 patogių vietų, galėsite gėrėtis vaiskia žaluma vešinčiais augalais ir apšviestais fontanų kaskadais. Vėsesniu oru Jūsų jaukumą saugos specialūs lauko šildytuvai, antklodės.

Stilingai įrengtas restoranas „deCuba“ gali priimti iki 600 svečių. Vaikai gali mėgautis žaidimų aikštele su karusele, arba stebėti įvairiaspalvių žuvyčių ir koralų žaismą didžiuliame akvariume. Vienas ar romantiškoje aplinkoje dviese, su šeima ir draugais ar verslo partneriais, vestuvių pokyliui ar šeimos šventei – daugiau nei 1 000 m2 plotą užimančiame restorane „deCuba“, sukursime Jums tinkamą atmosferą bet kokia proga. Aplankykite mus, o mes įgyvendinsime Jūsų pageidavimus.

Kviečiame apsilankyti nuostabiame Lietuvos pajūrio regione ir patirti daug malonių įspūdžių.

• Nuo restorano „deCuba“ iki balto smėlio paplūdimio − 200 m.
• Iki Palangos jūros tilto − 200 m.
• Iki oro uosto − 6 km.
• Iki Vilniaus − 350 km.
• Po visą pasaulį − 0 km, nes čia yra WLAN tinklas, interneto kamera, internetas ir „Facebook“.
Stalas paruoštas – esate laukiami svečiai!
Jūsų -„deCuba“ kolektyvas.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Restorane, kavinėje

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!