Muzikinis klubas - Pub'as Vilniuje "Brodvėjus"

8652 57790
8652 57790
staff4pub@gmail.com
brodvejus.lt
Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4, Vilnius

Apie mus

Muzikinis klubas - Pub'as Vilniuje "Brodvėjus"
Dėl renginių kreiptis: renginiai.brodvejus@gmail.com

„Vilniaus fenomenas”, „Geros muzikos klubas”, „Tikras airiškas pub`as sostinės senamiestyje”, „Klubas, kuriame kiekvieną savaitgalį groja gyva muzika, lankosi smagiausia publika, o linksmybės nesibaigia iki aušros”, tokiais ir dar begale kitų epitetų Vilniečiai ir miesto svečiai apibūdina jau legenda tapusį „Brodvėjaus” pub`ą.

Daugeliui Lietuvos muzikos atlikėjų, dailininkų, žurnalistų, aktorių, šou verslo žvaigždžių, verslininkų, studentų ir miesto svečių „Brodvėjus” tapo antraisiais namais, kuriuose jie klausosi gyvos muzikos, dainuoja, šoka, susitinka su senais bičiuliais, žiūri krepšinio ar kitas varžybas, šėlsta iki paryčių arba tiesiog draugiškai pakelia šalto alaus bokalą už ilgą savo mylimo klubo gyvavimą.

Klube įrengtas baras, jauki šokių aikštelė ir renginių metu iškylanti scena. Iki 150 sėdimų vietų turintis pub`as dažnai sulaukia kelis kartus didesnio lankytojų būrio, visiems pakanka vietos, o kartu linksmintis yra daug smagiau. Todėl „Brodvėjuje” ypatingai švenčiamos svarbiausios metų šventės, kurioms išskirtinai ruošiasi klubo personalas, puošiamas interjeras.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kitos šventimo vietos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Muzikiniai klubai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!