Kelionė laivu po Kuršių marias, laivas žvejybai

+370 682 58595
+370 686 68532
jonasnikolicius@gmail.com
www.mariuodiseja.lt/lana
Naglių 3-1, LT 93123, Neringa

Apie mus

Lana
Vos tik pamačius gražuolę jachtą ”Laną” su aukštyn žvelgiančiais stiebais ir didžiulėmis burėmis, kiekvienam nejučiomis suvirpa širdis ir atsiranda nenumaldomas noras greičiau užlipti ant denio, patogiai įsitaisyti ir viską užmiršus plaukti nors ir į pasaulio kraštą. Šis nuomojamas jūrinis burinis laivas-jachta yra neabejotinas flagmanas ne tik Kuršių mariose, bet ir visame Baltijos regione. Jo įspūdingi gabaritai – 18 metrų ilgio 5,5 metro pločio, stiebai 20 m aukščio – leidžia saugiai plaukioti tiek mariose, tiek jūroje, ir vienu metu gali turistauti iki 50 keleivių. Laive yra patalpos keleiviams esant blogiems orams, veikantis VIP baras-restoranas, kur alus pilstomas iš bačkos. Iškylų metu norintiems organizuojamas pilnas maitinimas. Vienos kelionės metu jūs tikrai nesuspėsite apžiūrėti visų įspūdingų šio senovinio burlaivio detalių. Su šia jachta organizuojama eilė kelionių, kuriose galite dalyvauti su kitais ar užsisakyti reisą savo svečiams atskirai :

Kelionė laivu po Kuršių marias į Nemuno deltą, Uostadvarį, Mingės kaimą, Ventės ragą. Trukmė 5-6 val. Su pikniku Mingės kaime. Kaina pagal susitarimą.
Kelionė laivu po Kuršių marias iki Parnidžio kopos, Didžios kopos, sienos su Kaliningrado sritimi. Trukmė 1-1,5 val. Kaina pagal susitarimą.
Laivo nuoma Kuršių mariose pagal užsakovo parinktą maršrutą.
Laivo nuoma Kuršių mariose žvejybai.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Laivai; Jachtos; Buriavimas
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Laivai, Jachtos

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!