Skrydžiai sraigtasparniu

Apie mus

Pasaulinio lygio pramoga – apžvalginiai skrydžiai moderniu AIRBUS sraigtasparniu - nuo šiandien jau ir Lietuvoje!
AIRBUS sraigtasparnių gamintoją renkasi dauguma įmonių siūlančių apžvalginius skrydžius virš Niujorko, Dubajaus, Sidnėjaus, Londono, Las Vegaso ar Didžiojo kanjono. Dabar skristi šiuo sraigtasparniu galite ir Jūs: apžvalginiai skrydžiai virš Vilniaus ir Trakų, VIP užsakomieji skrydžiai, įmonių renginiai – progą ir vietą rinkitės patys!

AIRBUS pavadinimas kalba pats už save! Didžiausias Europos ir Pasaulio aviacijos koncernas, kurio dalimi yra ir AIRBUS Helicopters (buvusi „Eurocopter“ grupė). Sraigtasparnis H120 yra lengvųjų AIRBUS Helicopters orlaivių šeimos narys. Jis pasižymi išskirtiniu komforto lygiu, galimybe iš orlaivio kabinos stebėti panoraminį vaizdą, nepaprastai tyliu veikimu, patikimumu, greičiu ir saugumu. Jis sėkmingai naudojamas daugiau nei 50-yje pasaulio šalių komerciniais, privačiais ar net kariniais tikslais. . Karinę šio orlaivio versiją jau daugiau nei dešimtmetį naudoja ir Lietuvos pasienio apsaugos tarnyba.
Šiuo metu yra pagaminta šimtai šio sraigtasparnio vienetų, kurie bendrai ore išbuvo jau virš 1,5 milijono valandų! Anksčiau žinomas Eurocopter EC120 Colibri vardu, 2014 metais kompanijai pakeitus vardą į AIRBUS Helicopters, sraigtasparnio modeliui suteiktas naujas pavadinimas - H120

Dabar ir Jūs turite unikalią progą išbandyti ir pasimėgauti nepakartojamu šio orlaivio skrydžiu. Tik čia vienoje vietoje susitinka skrydžio laisvė, komfortas, patikimumas ir nuostabūs vaizdai!


Užsakomieji skrydžiai prabangiu AIRBUS H120 sraigtasparniu - tai įstabaus komforto ir neprilygstamų vaizdų derinys. Rinkitės privatų skrydį sraigtasparniu ir mes garantuojame aukščiausio lygio aptarnavimą, saugumą, patogumą ir privatumą.
Rūpinamės komfortu, tad dirbdami lanksčiu grafiku galime atvykti į bet kurią, klientui patogią, Lietuvos ar kaimyninės šalies vietą. Talpus bagažo skyrius neleis atsisakyti būtiniausių kelionės daiktų.
Susisiekite su mumis jau šiandien ir galėsime aptarti geriausias užsakomojo skrydžio sąlygas.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Skraidymas; Sklandymas; Šuoliai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!