VIP KLASĖS PAVILJONAI, raudonas kilimas

Mindaugo g. 14B, 03225, Vilnius

Apie mus

PAVILJONAI LIETUVOJE – tai gražios, solidžios, prabangios Jūsų rengiamos šventės garantas.
Šiandien mes jau drąsiai galime pasakyti, kad esame savo mėgstamo darbo profesionalai, nes turime didelę patirtį rengiant ir organizuojant šventes nuo mažų asmeninių – vestuvės, jubiliejai, krikštynos iki didelių masinių renginių, kur svečių skaičius siekia tūkstančius.

Jūsų šventiniam renginiui galime pasiūlyti įspūdingo grožio paviljonus, kuriuos išpuošime ir išdekoruosime pagal Jūsų norus.
Specialūs prabangiai dekoruoti banketiniai stalai ir banketinės kėdės, įvairios dekoracijos ir specialus apšvietimas sukurs fantastišką šventės atmosferą, kuri ilgai išliks Jūsų svečių atmintyje, kaip Jūsų dėka sukurta mažytė pasaka.
Pastatysime ir išdekoruosime paviljoną kur tik Jūs pageidausite – Jūsų sodyboje, ant jūros kranto, ar nuostabioje miško aikštelėje.
O gal nusprendėte švęsti namuose – mūsų banketiniai stalai, banketinės kėdės, kėdžių užtiesalai, staltiesės ir nuostabios žvakidės suteiks Jūsų šventei išskirtinės prabangos.
Daug žymių ir garsių žmonių, didesnių ir mažesnių įmonių patikėjo mums savo šventes, todėl ir Jūs neabejokite mūsų pasirinkimu, nes mūsų patirtis, atsakingas ir iš širdies atliktas darbas palieka tik teigiamus prisiminimus ir neužmirštamas gražios šventės akimirkas.
Nuoma:
- Paviljonai (nuo 90 kv.m. - šešiakampis);
- Koplytėlė;
- Grindys;
- Banketinės kėdės;
- Banketiniai ir furšetiniai stalai;
- Dekoravimas;
- Dujiniai šildytuvai ir kiti daiktai;

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kitos šventimo vietos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Švenčių atributika
Dekoracijos; Dekoravimas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!