Asvejos sodyba - pramogos, renginiai, apgyvendinimas, restoranas

+370 699 26495
+370 657 13113
info@asvejossodyba.lt
www.asvejossodyba.lt
Jokūbiškiai, LT-15120, Vilniaus aps. 47 km iki Vilniaus

Apie mus

„ Asvejos sodyba “ 

Tai vos 45 km nuo Vilniaus, brandžių pušynų apsuptyje, prie ilgiausio Lietuvos ežero įsikūrusi kaimo turizmo sodyba. Ankstyvą rytą galite būti maloniai nustebinti pro savo langus pamatydami besiganančią nustabaus grožio stirnaičių šeimyną, danguje sklandantį erelį bei kitus gyvūnus, o Asvejos ežeras gausus žuvų įvairove. Tai ypatinga vieta rengti jūsų šventes, pobūvius, leisti laiką su šeima bei draugais.

Čia jūs rasite viską, ko gali prireikti įsimintinos šventės organizavimui nuo erdvios, jaukios salės su įspūdingu vaizdu į Asvejos ežerą iki naujos, modernios vaizdo ir garso aparatūros su šviesos efektais, kurie leis sukurti ypatingą ir neeilinę vakaro atmosferą. Vaikams taip pat neteks nuobodžiauti, jiems įrengta vaikų žaidimų aikštelė, supynės, batutas. Tai puiki vieta verslo susitikimams.

Nuostabi gamta, ramybe dvelkianti vieta nepaliks abejingo nei vieno. Konferencijų, seminarų organizavimui suteikiame multimedijos projektorių, didžiulį ekraną, DVD grotuvą, belaidžius mikrofonus, garso sistemą, bevielį internetą ir kitą reikalingą techniką. Dalyviams organizuojame kavos pertraukėles, puikų maitinimą. 

Norintiems atsipalaiduoti siūlome pirtelę su karštais ir šaltais lauko kubilais, bilijardą, karaoke, o aktyvesniems siūlome baidares, valtis, dviračius, keturračius ir kitas unikalias ekstremalias pramogas. 

Laukiame Jūsų „ Asvejos sodyboje “ ! 

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Restorane, kavinėje
Renginių salės nuoma
Vietos vaikų šventėms
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Baidarės, kanojos
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!