Vestuvinės suknelės - nuoma ir pardavimas

J.Jasinskio g. 4, Vilnius

Apie mus

"Milady" salonas pristato naujausias OKSANA MUKHA, SPOSABELLA, PAPA MICHEL, PRONOVIAS White One vestuvinių suknelių kolekcijas. Kiekviena suknelė išskirtinė,siūnama iš prabangių audinių, puošta svarovski, japonišku kristalu. Salone Jūs galite ne tik išsinuomoti ar nusipirkti vestuvinę suknelę, bet ir užsisakyti Jums patinkančią iš katalogų. Suknelės užsakinėjamos prestižinėse Ispanijos, Italijos parodose.
"Milady" salonas padės išsirinkti suknelę ne tik jaunajai, bet ir jaunajam. Salone rasite vyriškus kostiumus, smokingus ir japoniškus surdukus, kurie Jūsų vestuvių dieną leis Jums būti išskirtiniam.
Salone galite ir nuomotis, ir įsigyti suknelę, tačiau dėl labai nedidelio kainų skirtumo nuotakos dažniausiai perka sukneles. Asortimentas visą laiką naujas, suknelės nenudėvėtos. Kiekvieno dizainerio kolekcijos skiriasi.
Oksana Mukha – prabangą mėgstančioms merginoms. Tiulinės, puoštos Svarovskio kristalais, rankų darbo nėriniais. Šios dizainerės suknelės tikrai palieka įspūdį.

Pronovias White One kolekcija – išskirtinė, tai visame pasaulyje žinoma kompanija, kurianti subtilias, prabangias sukneles.

SposaBella – lengvai krintančios, elegantiškos suknelės, dekoruotos prancūziškais nėriniais, rankų darbo tiulinėmis rožėmis, akcentuojama atvira nugara.

Papa Michel – minimalistinės, kuklios suknelės, tačiau pačios populiariausios tarp lietuvaičių. Šios suknelės pasiūtos taip, kad pabrėžtų kiekvieną merginos linkį, taliją, kojas.
Kiekvienai merginai, apsilankiusiai salone, stengiamasi nuoširdžiai patarti renkantis suknelę. Salonas skirtas moderniai, elegantiškai, subtilumo ieškančiai nuotakai, tačiau turi ką pasiūlyti ir prabangą mėgstančioms merginoms. „Milady“ salono darbuotojai pataria užėjus pas juos matuotis visus siūlomus modelius, nes dažnai čia dirbantys žmonės pagal merginos figūrą mato, kas jai tinka, ir gali pasiūlyti ne vieną variantą. Už matavimąsi mokėti nereikia, taigi nebijokite ir išbandykite kuo daugiau variantų.

Švelnių lyg nėriniai pojūčių renkantis vestuvinę suknelę!

Paslaugos

Proginiai, karnavalo rūbai
Aksesuarai
Proginės, vestuvinės suknelės

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!