Šventinė atributika vestuvėms, krikštynoms, mergvakariams

Apie mus

UAB "Bella festa" - prekiauja bei gamina šventinę atributiką, dovanas krikštynoms, vestuvėms, kūdikio sutiktuvėms, mergvakariams, bernvakariams, jubiliejams, gimtadieniams. Turime sukaupę 5 metų patirtį šioje srityje.
Siūlome daugiau nei 2000 skirtingų prekių, spaudą pagal Jūsų pageidavimus, personalizaciją. Taip pat siūlome "handmade", jei turite polinkio ir noro, daugelį įvairių dalykų galėsite pasidaryti patys. Prekiaujame tik tomis prekėmis, kurias turime sandėlyje, todėl galime išsamiai pakonsultuoti, dar kartą patikrinti ar prekės tikrai kokybiškos ir nedelsiant išsiųsti prekes ar pagal jūsų pageidavimą prekes galite atsiimti patys.
Siekiame, kad vienoje vietoje, tai yra mūsų krautuvėlėje, rastumėte kiek įmanoma daugiau šventinės atributikos ir dovanų. Tai padės jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės ieškoti įvairių prekių skirtingose el. svetainėse ar prekybos vietose, registruotis keliose skirtingose svetainėse, suprasti skirtingų svetainių valdymo ypatumus, kas užima nemažai jūsų brangaus laiko, o taip pat taupysite pinigų, nes mokėsite tik vieną prekių pristatymo mokestį.
Prekės yra aukštos kokybės, pagamintos gerai žinomų gamintojų visame pasaulyje. Didžiąją dalį produkcijos tiesiogiai importuojame iš Italijos, Anglijos, Prancūzijos. Taip pat šventinę atributiką gaminame patys, galime pasiūlyti iš anksto mūsų sukurtos produkcijos arba pagaminti pagal Jūsų pageidavimus. Todėl siūlome gerą prekių kainodarą bei kokybę.
Skirtingų prekių kiekis pakankamai didelis, todėl siūlome kantriai ir atidžiai ieškoti prekių mūsų svetainėje. Jei neradote ieškomos prekės, skambinkite mums telefonu: 8 656 725 16 arba rašykite elektroniniu paštu: info@krikstynosvestuves.lt.
Suteikiamos garantijos. Pinigų grąžinimo garantija 100%.
Jei įsigyta prekė netiks ar nepatiks, be ilgų procedūrų grąžinsime pinigus už prekes.
Linkime visiems Gražios šventės!

Ieškome atstovų mūsų gaminamos produkcijos pardavimui, platinimui visoje Lietuvoje. Jei pageidaujate prekiauti mūsų produkcija, dėl informacijos skambinkite tel. 8 656 72514 arba rašykite el.paštu: dainius@krikstynosvestuves.lt

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Švenčių atributika
Dekoracijos; Dekoravimas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Aivis 2014 Gruod. 16
Puikumelis
UAB "Bella festa" 2014 Gruod. 16
Dekui uz ivertinima