Vestuvinių žiedų gamyba

8-600-05729
8-600-05729
info@dgjuvelyrika.lt
www.dgjuvelyrika.lt
Pramonės pr. 16, Kaunas

Apie mus

Gaminame rankų darbo juvelyrinius gaminius iš aukso. Ypatingai didelį dėmesį skiriame individualių vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų gamybai. Jei neturite savo modelio, žiedus galėsite išsirinkti pagal kataloge esantį modelį arba pagal Jūsų individualų eskizą.
Patarsime ir pasiūlysime Jums patį patogiausią variantą, kad Jūs liktumėte patenkinti pagamintu gaminiu.

Teikiame šias paslaugas:

1. Vestuvinių žiedų gamybą
2. Sužadėtuvių žiedų gamybą
3. Įvairių kitų papuošalų gamybą, pagal Jūsų pageidavimą
4. Remontuojame ir atnaujiname juvelyrinius gaminius
5. Superkame auksą

Užsisakius gamintis juvelyrinius gaminius pvz., (vestuvinius žiedus, auskarus, pakabučius ir kita.,) galime naudoti Jūsų turimą aukso laužą, arba galite nusipirkti iš mūsų.

Turime daugiau nei 220 vestuvinių žiedų modelių!

•Visi pagaminti gaminiai yra prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose, kuriuose į gaminius yra įspaudžiama valstybinis kontrolinis prabavimo ženklas ir atsakomybės ženklas.

Suteiksime Jums profesionalią nemokamą konsultaciją, nes viską ką darome – darome dėl JŪSŲ!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Papuošalai; Juvelyrika

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
DGjuvelyrika 2016 Vas 20
Didelis AČIŪ visiems mūsų klientams, kurie pasitiki mumis! Kiekvienas mūsų darbas daromas su didžiausia meile ir atsidavimu. Stengsimės niekomet Jūsų nenuvilti !:) O mūsų pagaminti žiedai lai Jus puošia ir tarnauja ilgus metus, perduodant iš kartos į kartą !

Pagarbiai,
DGjuvelyrikos kolektyvas
Ieva 2015 Vas 4
Nešiojame DG&LJ juvelyrikos pagamintus žiedus 3 metus ir esam labai patenkinti jų kokybe. Jautriai ir profesionaliai buvo atsižvelgta į mūsų pageidavimus. Jei tuoktumėmės antrą kartą, neabejotinai rinktumėmės DG&LJ juvelyriką.
Ieva 2015 Vas 4
Nešiojame DG&LJ juvelyrikos pagamintus žiedus 3 metus ir esam labai patenkinti jų kokybe. Jautriai ir profesionaliai buvo atsižvelgta i mūsų pageidavimusį. Jei tuoktumėmės antrą kartą,neabejotinai rinktumėmės D&G juvelyrikos pagamintus žiedelius.
Skaityti visus atsiliepimus 5