Jazzhotel kaimo turizmo sodyba - baidarės, pirtis, žvejyba

(8 631) 116 77
(8 615) 835 73
jazzhotel.info@gmail.com
www.jazzhotel.lt
Senojo Tarpupio k. Senųjų Trakų sen. Trakų raj., Vilniaus aps. 26 km iki Vilniaus

Apie mus

Viešbutis
Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio interjerą puošia reti baldai ir didelis židinys. Aikštelė šokiams bei erdvi poilsio terasa.

Priėmimų centre ir viešbutyje Jazzhotel jau 10 m mielai lankosi garsūs visuomenėje žmonės, kuriems yra svarbus privatumas ir saugumas. Viešbučio teritorija apima 200 m sutvarkytos ežero pakrantės ir yra pasiekiama atskiru keliu. Todėl čia poilsiaujančių svečių nemato pašalinė akis.

Renginių salė
Didesniems įvairiausio pobūdžio renginiams Jazzhotel teritorijoje skirta Renginių salė. Detalią informaciją apie ją rasite skiltyje „Renginių salė“.

Svečiai turi galimybę organizuoti savo susitikimą erdvioje, gerai apšviečiamoje, ant ežero kranto įsikūrusioje renginių salėje. Jazzhotel renginių salėje gali vykti įvairūs renginiai, pobūviai, pokyliai, konferencijos, gimtadieniai, vestuvės, mergvakariai, bernvakariai ir kitos šventės bei susitikimai.

Svečiai gali rinktis išilginius arba apvalius stalus savo šventei ar renginiui. Už stalų susėsti gali iki 80 žmonių. Furšetų atveju salėje gali būti iki 150 žmonių.

Jūsų pramogoms ir komfortui šalia renginių salės, prie pat ežero, yra erdvi aikštelė su lauko baldais.

Pirtis
Šalia viešbučio, ant ežero kranto įrengta originali dūminė pirtis. Ji įrengta pagal specialų dizainerio projektą ir stebina išmone. Solidus prie žemės prigludęs jos siluetas natūraliai susilieja su aplinka. Masyvi atvirų akmenų pirmykštė krosnis alsuoja malonia kaitra. Masyvaus medžio plautai išdėstyti patogiausiose vietose.

Jazzhotel teritorijoje yra įvairios pramogos, taip pat teikiamos įvairios paslaugos.

Daugiau informacijos ir nuotraukų galite rasti Jazzhotel interneto svetainėje www.jazzhotel.lt

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Renginių salės nuoma
Vietos vaikų šventėms
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Baidarės, kanojos
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!