Sodyba UNTUPIAI - baidarės, pirtis, dažasvydis, keturačiai

370 659 05300
370 659 05300
info@untupiai.lt
Utenos apskritis, Anykščių raj., Kuprių kaimas, Utenos aps. 19 km iki Anykščių

Apie mus

Jei pavargote nuo miesto šurmulio, automobilių spūsčių ir labai greito gyvenimo tempo – sodyba UNTUPIAI, tai nuostabi vieta, kaip tik skirta pailsėti Jums. Sodyba UNTUPIAI yra įsikūrusi Anykščių rajone, Kuprių kaime ant Šventosios upės kranto. Aplink sodybą ošia miškai ir dvelkia gaivus oras.
2011 metais sodyboje UNTUPIAI įvyko reikšmingi pokyčiai. Vietoje senovinio klojimo pamatų buvo pastatytas rąstinis kaimo turizmui skirtas gyvenamasis namas su 60 kv/m švenčių sale. Name yra 12 kambarių (36 miegamos vietos), kurių kiekvienas talpina po tris žmones: kiekviename kambaryje yra po vieną dvigulę ir vieną viengulę lovas. Visame name yra WC ir dušai, vieni kambariuose, kiti šalia jų. Švenčių salėje galima švęsti įvairias šventes, yra vietos šokiams. Šalia salės yra virtuvė, kur šaldytuve galima laikyti atsivežtą maistą ir esant poreikiui jį pasiruošti.
Jei pageidausite aktyvaus poilsio - galėsite žaisti tinklinį, krepšinį ar futbolą. Norėdami pramankštinti rankas - galėsite leistis į žygį baidarėmis švaria Šventosios upe, o grįžę atsipalaiduoti karštoje pirtelėje. Ant šlaito įrengtoje pavėsinėje galėsite grožėtis nuostabia Šventosios upės vaga bei klausytis paukščių čiulbesio, o užklupus lietui - niekur nereikės slėptis. Ieškantiems aktyvaus poilsio ir adrenalino, siūlome pasivažinėti su keturračiais motociklais įdomioje ir nenuspėjamoje trasoje. O pavargę galėsite apsigyventi name arba įsikurti palapinėse.
Mes siekiame sukurti malonią ir jaukią aplinką, kad grįžę namo jaustumėtės atitolę nuo rutinos, atsipalaidavę bei kupini naujų idėjų ir jėgų.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Renginių salės nuoma
Vietos vaikų šventėms
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Dažasvydis; Šaudymas iš lanko ir...
Baidarės, kanojos
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!