"Jurgitos salonas" vestuvinės suknelės, proginės suknelės

S. Dariaus ir S. Girėno g. 12, Marijampolė

Apie mus

Vestuvinių ir proginių drabužių nuomos "Jurgitos salonas" įsikūręs Marijampolės mieste. Siūlome išsinuomoti vestuvines, progines, pamergių, Pirmosios Komunijos sukneles bei įvairius aksesuarus: nuometus, švarkelius, kailinukus, rankines, pirštines, pagalvėles žiedams, vienetinius suvertus papuošalus iš perliukų, čekiško stiklo ir swarovski kristalų.
Pamergėms pasiūlysime vienodo modelio ir spalvos ilgas arba trumpas sukneles bei priderinsime aksesuarus, pabroliams - kaklaraiščius. Jei nerasite ko ieškote, pasiūlysime modeliavimo ir siuvimo paslaugas, pasirenkant audinį, spalvas ir modelį pagal Jūsų pageidavimus.
Nepamiršome ir mūsų mažųjų princesių. Joms pasiūlysime Pirmosios Komunijos nuostabias sukneles, kurios tinka ir kitoms šventėms: vestuvėms, krikštynoms, priderinant aksesuarus (rankines, švarkelius, papuošalus į plaukus).
Labai džiaugiuosi dirbdama šį darbą, nes tai yra man ne tik darbas. Šis darbas man - didelis malonumas. Džiaugiuosi, kad klientai manimi pasitiki ir grįžta vėl. Man tai yra pats didžiausias įvertinimas.
Maloniai laukiame Jūsų "Jurgitos salone". Garantuojame Jums nepriekaištingą aptarnavimą ir jaukumą. Dėkojame visiems savo klientams už pasitikėjimą mūsų darbu. Didesnį asortimentą rasite apsilankę salone "Jurgitos salone".

Pagarbiai, Jurgita

Paslaugos

Proginiai, karnavalo rūbai
Aksesuarai
Proginės, vestuvinės suknelės

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!