Teatras Arti - renginių vedėjai

+370 678 16705
+370 670 99338
info@teatrasarti.lt
www.teatrasarti.lt
Tramvajų 3, 10322, Vilniaus aps. 5 km iki Vilniaus

Apie mus

Renginių vedėjai Jurga ir Dainius
Esame profesionalūs aktoriai veik prieš dešimtmetį pradėję įvairių renginių vedėjų karjerą. (įmonių renginių vedėjai, vestuvių vedėjai ir kitų privačių švenčių vedėjai.)
Savo sukauptą teatrinę patirtį sėkmingai pritaikėme ir šventiniuose renginiuose - svečiai mielai dalvauja mūsų sukurtose originaliose teatralizuotose "šou" programose - muzikinės intermedijos.

Įmonių renginiai
Mes - renginių vedėjai Jurga ir Dainius kviečiame kartu kurti margaspalvius šventinius teminius renginius.
Visų mūsų siūlomų teminių vakarų ašį sudaro visiems daug džiaugsmo suteikianti šventės metu su svečiais sukuriama "vakaro šou" programa - muzikinės intermedijos.
Esant optimaliam svečių kiekiui papildomi kviestiniai atlikėjai ar muzikinė grupė nėra būtini. Mūsų programai visiškai pakanka mūsų rekomenduojamo DJ ir jo garso bei šviesos aparatūros.

Abiturientų išleistuvės
Kiekvienais metais vieną liepos mėnesio savaitę su džiaugsmu praleidžiame jaunatviško siautulio kupinoje atmosferoje - abiturientų išleistuvėse. Viliamės, kad ir kitą sezoną vis dar suspėsime lėkti kūrybinių lenktynių kartu su jaunais, veržliais abiturientais, plačiai išskleidusiais sparnus prieš savo naująjį gyvenimo skrydį.

Muzikinės intermedijos
Tai skirtingos trukmės vaidybiniai pasirodymai, kuriuose dalyvauja Teatro Arti renginių vedėjai bei norintys vaidinti šventės svečiai (nuo 3 iki 18 svečių). Įvairūs koncertiniai numeriai leidžia kūrybingai panaudoti svečių entuziazmą ir atskleidžia jų talentus be išankstinio pasirengimo. Repeticijai ir persirengimui pakanka 10–20 min. Vaidinimai trunka nuo 10 iki 25 min. Visą pasirodymams reikalingą garderobą bei rekvizitą atsiveža vedėjai.
Šventės dalyviams tokia programa tai puiki galimybė nustebinti bei pradžiuginti ne tik kitus, bet ir patį save, todėl svečių tarpe norinčių tapti scenos žvaigždėmis randame visuomet.

Vestuvių vedėjai Jurga ir Dainius
Mūsų kūryba vestuvių šventėse skirta norintiems patirti originalią, visus įtraukiančią bei spalvingą šventinio vakaro programą. Jaunųjų meilės šventę puošiame visų pirma kurdami stilingo pokylio atmosferą. Kartu su svečiais ruošiame įvairias smagias staigmenas, skirtas Jauniesiems. Su malonumu pristatome ir gilią prasmę turinčias lietuviškas vestuvių tradicijas. (Lietuvio šventei reikia Lietuvos. Respublika)
Ypatinga šventino vakaro programa. Esame vestuvių vedėjai ir aktoriai, todėl su dideliu užsidegimu renginio metu kartu su svečiais kuriame bei atliekame ir originalias teatrines programas muzikines intermedijas. Dažniausiai darbuojamės duetu, siekdami visų svečių dalyvavimą paversti stebuklingomis mielo ir nuoširdaus buvimo kartu dovanomis, skirtomis svarbiausiems meilės šventės herojams – Jauniesiems.

Vestuvių vedėjai Jurga ir Dainius bei šventės organizavimo pagalbininkai rūpinasi:
• Keletu kūrybinių susitikimų su jaunaisiais, jeigu yra poreikis - susitinkame ir su tėveliais;
• Teikiame informacijos planavimo klausimais, pildome "planavimo" anketą;
• Sukuriame šventės scenarijų ir sumaketuojame infolapą svečiams;
• Asistuojame Jauniesiems ir svečiams prie bažnyčios, jei reikia rūpinamės vaišėmis, šampanu;
• Esame šventės vedėjai pasirūpinantys ir visa renginio programa bei jai reikalingu rekvizitu;
Teatro Arti programoms įgyvendinti reikalingos techninės sąlygos:
• Būtina papildoma patalpa, kurioje turėtų tilpti persirengti ir repetuoti iki 6 svečių;
• Visa programai reikalingą garso ir šviesos aparatūrą turi mūsų rekomenduojamas Dj‘us;

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Šou pasirodymai
Renginių vedėjai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!