Iliuzionistas Justinas Malinauskas

Apie mus

Skubu prisistatyti – esu iliuzionistas (magas) Justinas. Sveikinu Tave! Jeigu Tu skaitai šį sakinį, reiškia ieškai savo renginiui įdomios ir linksmos pramogos. Kuriu magiškus triukus kartu su žiūrovais ir tai mes darom žiauriai linksmai! Štai 4 faktai apie magijos pasirodymą:

- Magijos pasirodymas, kurį atlieku – tai magijos meno ir stand-up comedy derinys. O tai reiškia, kad visas pasirodymas yra laaabai nuotaikingas ir žiūrovai ne tik stebės magiškus triukus, bet ir nuolatos juoksis ir šypsosis (dešinėje esantis filmas yra būtent apie tai).

- Magijos pasirodymas – tai interaktyvi pramoga. Viso pasirodymo metu palaikau dialogą su žiūrovais, į kiekvieną triuką įtraukiu bent po kelis dalyvius, kurie patys tampa iliuzionistais.

- Mūsų kartu kuriamas magijos pasirodymas – tai “new school of magic”. Jokių balandžių, jokių žongliravimų kortomis skambant muzikai, jokių klounų. Tai pasirodymas, kuriame žaidžia improvizacija ir yra palaikomas šiltas ryšys su žiūrovais.

- Triukus atlieku tiek su klasikiniais daiktais: kortos, virvės, minkšti kamuoliukai, tiek su kasdieniais daiktais: monetos, vokai, super paslaptinga dėžutė su dar labiau super paslaptinga spyna, markeriai, kuriais kartu su svečiais piešiame šedevrus, kurie kada nors kabės Luvre ar Pompidou muziejuje ir kitais…

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Šou pasirodymai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!