Ugnies šou, fakyrai, spec efektai

Apie mus

Prieš išsirinkdami ugnies šou, turėkite omenyje, jog vieno kolektyvo atliekamas ugnies šou nėra lygus kito kolektyvo atliekamam ugnies šou. Reikia perspėti tuos, kurie renkasi ugnies šou pagal kainą - rinkoje yra ir paprastų gatvės atlikėjų, kurie gali „kažką“ padaryti ir pigiau, bet turėkite omenyje, jog saugų ugnies šou atlikimą gali užtikrinti tik profesionalūs, ir to pasekoje – nepigūs, kolektyvai. Reikia pripažinti, jog pigiai ir gerai nebūna. Todėl, jeigu biudžetas labai ribotas - geriau neieškoti labai pigių ugnies šou. Šios srities profesionalai sako - geriau jokio ugnies šou, nei blogas ugnies šou.

Putų šou gali būti puikus akcentas įvairuose vakarėliuose ar naktiniuose klubuose. Taip pat tai gali būti puiki dovana vaikams - pilnas kiemas putų.
Naudojamas tik profesionalus, visame pasaulyje pripažintas, putų skystis, iš kurio pagamintos putos nekenkia nei akims, nei odai.

Praneškite apie savo renginį visam miestui!
Dangaus prožektorius - tai dangų skrodžiantis spindulys, matomas kelių ar net keliolikos kilometrų atstumu. Šviesos srautas ne tik puošia, bet kartu pritraukia žmonių dėmesį ir vilioja juos rasti tą vietą, iš kurios sklinda ši šviesa. Dangaus prožektoriai naudojami ant daugelio pasaulio didžiųjų miestų stogų. Šie prožektoriai - tai puiki reklama!

Lietuvoje egzistuoja ne viena fakyrų komanda. Tačiau tik vienintelis Lietuvos fakyrų kolektyvas - "Ugnies šokis" - gali Jums pasiūlyti naujai įsigytas, nuosavas ugnies spjaudykles. Šios ugnies spjaudyklės yra naudojamos įvairiuose (tiek vidaus, tiek ir lauko) renginiuose, televizijoje ir yra puikus ugnies efektas, galintis fakyrų atliekamą ugnies šou padaryti dar įspūdingesnį.

CO2 efektai!
Tai profesionalus sceninis efektas, galintis puikiai papuošti bet kokį renginį.
CO2 efektai dažnai naudojami naktiniuose klubuose.
CO2 patrankos arba kitaip žinomos kaip "azoto patrankos", arba "šalto garo patrankos" galima naudoti tiek patalpose, tiek ir lauke. Tačiau naudojant CO2 mašinas patalpose, patalpos turi būti vėdinamos.

Žemas rūkas – tai puikus specialus efektas bet kokiai šventei: helouvynui, įvairiems vakarėliams, sceniniams renginiams. Dūmai tepadengia tik patį pažemį (iki 40 cm).
Šis efektas yra vienas iš brangiausių specialiųjų sceninių efektų. Naudojamas pačiuose didžiausiuose, garsiausiuose, pasaulio renginiuose.

Ugnies stovai!
Ugnies indai yra labai plačiai naudojami įvairiuose renginiuose. Jie dažnai būna puiki dekoracija pasitinkant svečius, kadangi ryškūs ugnies aukūrai atkreipia dėmesį iš toli.
Ugnies fakelai dega labai gražiai iki paskutines sekundes. Liepsna iki 1 metro.

Sniego mašina
Tai profesionalus efektas, kur mažyčiai krentantys putų gabalėliai sukuria krentančio sniego įspūdį.
Ugnies šokis gali jums pasiūlyti galingiausias siniego mašinas Lietuvoje.

Dulksnos mašina
Tai profesionalus efektas, kur iš vandens padaromi mažyčiai krentantys lietaus lašeliai..
Ugnies šokis kogero vienintelis Lietuvoje siulo jums šį efekta.

Garso aparatūra!
Įprastai užsakovų prašome garso aparatūrą, mūsų pasirodymui, parūpinti patiems. Tačiau tiems, kurie neturi galimybės to padaryti, "Ugnies Šokio" kolektyvas gali pasiūlyti savo, naujai įsigytą, garso aparatūrą.
Garso aparatūra pasirodymui užsakyti neprivaloma, tačiau patartina. Nes dažnai pasitaiko, kad šventės vakarą paaiškėja, jog vietos muzikantas neturi CD grotuvo, ir/ar kad negeli garso kolonėlės išnešti į lauką. Tokios smulkmenos gali sugadinti visą fakyrų pasirodymą.
Garso aparatūra skirtą nedideliems renginiams: vestuvėms, gimtadieniams, įmonių vakarėliams, šventėms iki ~100 žmonių. Garso aparatūra pasirodymui kainuotų papildomai 100lt

Pirotechnika
Pirotechnikos efektai gali mūsų atliekamą ugnies šou programą padaryti dar įspūdingesnę.
Mūsų naudojami pirotechnikos efektai tai nėra tas pats, kas fejerverkai.
Mūsų pirotechnikos efektai tai įvairūs pirotechnikos gaminiai pritvirtinti prie jau esamų žongliruojamų įrankių.
Papildoma pirotechnika mūsų pasirodyme kainuoja 100 lt-...lt. Kuo daugiau tam skiriama pinigų, tuo daugiau įspūdingesnių pasirodymų su pirotechnika.

Degantys inicialai!
Ugnies šokio kolektyvas gali Jums pasiūlyti degančius simbolius. Tai gali būti jaunavedžių vardų inicialai, pvz.: "S" ir "G". Gimtadienio proga galime pagaminti ir degančius skaičius. Du Degantys simboliai kainuotų dar 100 lt. Priimame ir didesnius užsakymus.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Šou pasirodymai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!