Vestuvių fotografas

Apie mus

Jau 11 metų fiksuojame svarbiausias gyvenimo akimirkas visoje Lietuvoje ir užsienyje . Kasmet semiamės patirties iš žymiausių užsienio vestuvių fotografų, tad visada žinome aktualiausias vestuvių fotografijos tendencijas. Vestuvių fotografas – ne profesija, mums tai lyg gyvenimo būdas! Laimingi žmonės įkvepia puikiam kadrui, šiuolaikinės mados atspindžiai praturtina klasikinę fotografiją, o nuoširdus rūpestis ir bendravimas leidžia užmegzti ryšį. Prioritetą visada skiriame užsakovui, tačiau ilgametė patirtis ir darbai kalba už save, tad visada būsite ne tik atidžiai išklausyti, bet ir gausite visus patarimus. Kaip vevestuviu fotografas už kadrostuvių fotografai dirbame ne jaunavedžiams, o kartu su jais, drauge smagiai leidžiant laiką ir kuriant stebuklą!

Svajonių fotosesija

Keliame sau iššūkį rūpintis savo klientais taip, kad tą vienintelę svarbiausią dieną jokia smulkmena netemdytų nuotaikos. Būsime ne tik vestuvių fotografais, bet ir patarėjais, kurie padės sustyguoti dienos planą, fotosesijos maršrutą, patars dėl visažisto, dekoratorių ir kitų paslaugų. Jūsų vestuvės – vienintelės, nepakartojamos ir unikalios, todėl tikime, kad įamžinę jau daugiau nei 100 švenčių, galime pasidalinti naudingais patarimais, kurie palengvins jums šventės organizavimą.

Mada vyrauja visur, todėl vestuvių fotografai seka fotosesijų tendencijas. Žinia, kad kas madinga ne visada tinka, bet mes žinome, kad kiekviena idėja gali būti pritaikyta individualiai. Jūsų idėjos ir mūsų patarimai, nuoširdus užsidegimas ir profesionali patirtis – visa tai persipina planuojant fotosesiją. Daug dėmesio skiriame bendravimui, susipažinimui, planavimui, todėl lemtingą dieną atsidūrę prieš fotoobjektyvą jaunavedžiai gali nuoširdžiai džiaugtis, dalintis laime, elgtis natūraliai. Svajonių fotosesija – ne tik puikios nuotraukos, bet ir smagus bei malonus procesas.

Kodėl „Fotogidas“?

Jūs kuriate pasaką, o mes ją fiksuojame nuotraukose. Nuo pirmojo žingsnio šeimyninei priesaikai iki už medų saldesnio pirmojo bučinio, nuo pirmos šampano taurės iki jaudinančio šeimos židinio perdavimo iš tėvų rankų, iki malonaus lengvo atokvėpio nuo šventės šurmulio... Nepraleisime nei vienos akimirkos, nei vienos detalės. Jokių netikėtumų ar nesklandumų, tik profesionalumas, nuoširdumas ir kokybė. Vestuvių fotografas tarsi savotiškas gidas atskleis Jums gražiausias kerteles, nukreips po krintančiais saulės spinduliais, pralinksmins ir parodys atspindį tyvuliuojančiame vandenyje...

Tarsi lengvas pasivaikščiojimas debesimis pralėks šventinės fotosesijos akimirkos, o mes dovanosime Jums galimybę puikiomis nuotraukomis džiaugtis ilgai ir laimingai!

P.S. Jeigu manote, kad mūsų požiūriai į vestuves sutampa, jums tikrai patiks mūsų draugų skiltyje rekomenduojami paslaugų teikėjai. Išbandėme patys ir kitiems drąsiai rekomenduojame.

Paslaugos

Fotosesijos; Foto, Video
Fotografai
Fotosesijos

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!